informacja szkoły

Konkursy 2018/2019

Międzypowiatowy Konkurs Polonistyczny „Na miedzy”
Aleksandra Raczyńska i Aleksandra Janicka, III miejsce drużynowo (opiekun mgr Monika Kulikowska)

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny „Na miedzy”
Adam Kozakowski i Dominik Kufel – III m. drużynowo
Adam Kozakowski III miejsce indywidualnie (opiekun mgr Tadeusz Moździerski)

Międzypowiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Na miedzy”
Roksana Kawka i Kinga Wszędyrówna –  I miejsce drużynowo

Konkurs „Weltsprachen Abitur” organizowany przez Wydawnictwo Synapsa
Roksana Kawka – laureatka konkursu (opiekun mgr Kamilla Benyskiewicz–Latos)

Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Na miedzy”
Julia Wach i Karolina Boduszek – III miejsce drużynowo (opiekun mgr Marzena Promińska)

Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Świat w oczach młodego człowieka”
Zuzanna Koniecko i Martyna Sadowska oraz klasa II a – II miejsce (opiekun mgr Monika Kulikowska)

Egzamin DSD
część ustna: (opiekun mgr Kamilla Benyskiewicz-Latos)
Kaja Kowalewska kl.IIIc – poziom C1,
Anna Kaczmarek kl.IIIb – poziom C1,
Adam Kozakowski kl.IIIb – poziom B2
część pisemna: (opiekun mgr Kamilla Benyskiewicz-Latos)
A. Kaczmarek kl.III b – poziom C1,
K. Kowalewska kl.IIIc i A.Kozakowski kl.IIIb – poziom B2

Szkolny Konkurs Wiedzy na Temat HIV/AIDS dla klas pierwszych
Karolina Piotrowska, kl. I b – I miejsce (opiekun mgr Mariola Kwiatkowska)

Zachodniopomorski Konkurs  Wiedzy o Mózgu
7osób z klasy IIc,  etap szkolnym (opiekun mgr Mariola Kwiatkowska)

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Justyna Miazga, kl. IIIc i Agata Rafałowicz, kl. Ic, etap szkolny

Konkurs Plastyczny „Sprawiedliwość w moich oczach”
4 osoby (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)

Konkurs Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii,
Kaukazie i Azji Środkowej – „Zostań Wschodoznawcą”
Nikola Każak – laureatka finału ogólnopolskiego (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)
Martyna Sadowska – finalistka finału (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)

Konkurs ”Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckej”
Piotr Truszkowski – I miejsce (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)
Oliwia Iwin – III miejsce (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)

Rejonowy Konkurs Wiedzy Prawnej
Cezary Fryc, kl.Ia –  IV miejsce  (opiekun mgr Jerzy Romaniuk)

Konkurs Matematyczny Kangur
Szymon Pawlukiewicz, kl.Ib, wyróżnienie (opiekun mgr Tadeusz Moździerski)
Adam Kozakowski kl.IIIb wyróżnienie (opiekun mgr Tadeusz Moździerski)

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Weronika Ciesińska kl.IIIa – etap ustny (opiekun mgr.Marzena Promińska)
Dominika Kityńska kl.IIIb – udział (opiekun mgr.Marzena Promińska)
Sz. Pawlukiewicz kl.Ib udział (opiekun mgr.Marzena Promińska)

Miejski Konkurs Ortograficzny „Jak to napisać”
Adriana Kończak, kl.IIb – III miejsce (opiekun mgr. Jadwiga Iwaszkiewicz)

Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
D. Kityńska, W. Ciesińska, i Sz. Pawlukiewicz

Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Biologii
Małgorzata Grzyb kl.IIc

Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Chemii
Joanna Koczenasz kl.IIc

Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Joanna Koczenasz kl.II c – I miejsce
Szymon Pawlukiewicz kl.Ib – wyróżnienie

Szkolny Konkurs Ortograficzny o Tytuł Mistrza Ortografii „Kazika”
Milena Turowska kl.IIb – Tytuł Mistrza Ortografii „Kazika”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

informacja ZS nr 1

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych Listy kandydatów zakwalifikowanych Listy kandydatów niezakwalifikowanych

informacja ZS nr 1

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Nie ma chyba nikogo, kto nie cieszyłby się z wakacji… 25 czerwca 2021 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Rozpoczęły się upragnione

Ostatnie dni w szkole…

W ostatnie dni tego roku szkolnego zawsze jest “luźniej”, co nie oznacza, że musi być nudno.  Klasa 2AB z paniami: Moniką Kulikowską i Agnieszką Starczyńską spędziła ten dzień na wesoło, grając w różne

Skip to content