Koszykówka dziewcząt i chłopców – Licealiada 2011-2012

    KOMUNIKAT

Z MISTRZOSTW POWIATU WAŁECKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – 12.03.2012r

Grupa A                                                                   Grupa B

1. Zespół Szkół nr 4 RCKU                                        1. Zespół Szkół nr 1

2. II Liceum Ogólnokształcące                                  2. Zespół Szkół nr 3

3. Zespół Szkół nr 2

WYNIKI MECZY GRUPOWUCH:

1.                       ZS nr 1               – ZS nr 3          8 : 15

2.                       ZS nr 4               – II LO             6 : 23

3.                       ZS nr 1               – ZS nr 2        22 : 9

4.                       ZS nr 3               – ZS nr 2        27 : 8

MECZ O III MIEJSCE

ZS nr 4 RCKU     –     ZS nr 1         19 : 21

MECZ O I MIEJSCE

II LO                  –     ZS nr 3          20 : 21

Klasyfikacja szkół :

I  MIEJSCE      Zespół Szkół nr 3

II  MIEJSCE      II Liceum Ogólnokształcące

III MIEJSCE     Zespół Szkół nr 1

IV MIEJSCE      Zespół Szkół nr 4 RCKU

V MIEJSCE       Zespół Szkół nr 2

Najlepszą zawodniczką zawodów została Marta Galas ( ZS nr 3 ),zdobyła 26 pkt.

Skład naszej drużyny :< trener- pani I.Kiesz>

1. Końko Joanna

2. Szczerbo – Niefiedowicz Ada

3. Jabłonka Marta

4. Pastuszka Patrycja

5. Nowak Magda

6. Borzdyńska Milena

7. Kozłowska Klaudia

8. Kociuba Klaudia

9. Subocz Maria

10. Wypych Dominika

11. Kacprzak Anna

12. Nyl Dominika

13. Matuszewska Karolina

14. Chomczyk Katarzyna

15. Rogosz Monika

KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU WAŁECKIEGO

KOSZYKÓWA CHŁOPCÓW -13.03.2012r

Grupa  A                                     Grupa B

1. ZS  nr 1                               1. ZS nr 4  RCKU

2. ZS  nr 3                               2. ZS  nr 2

3. II LO

WYNIKI MECZY GRUPOWYCH

1. ZS nr r RCKU   –  ZS nr 2    30- 13

2. ZS nr 2            –  II LO        32- 18

3. ZS nr 1            –  ZS nr 3     36-26

4. ZS nr 4            –  II LO         29- 13

MECZ O III MIEJSCE

ZS nr 3- ZS nr 2          24- 26 pkt

MECZ O I MIEJSCE

ZS nr 4 RCKU- ZS nr 1   23- 20 pkt

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

I  MIEJSCE    Zespół Szkół nr 4 RCKU

II MIEJSCE   Zespół Szkół NR 1

III MIEJSCE  Zespół Szkół nr 2

IV MIEJSCE   Zespół Szkół nr 3

V  MIEJSCE   II Liceum Ogólnokształcące

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Konrd Bajor < ZS nr 2> , który zdobył 30 pkt.

 SKŁAD NASZEJ DRUŻYNY < trener- p. M. Barczak>

1.Ciszewski Patryk

2. Iwan Adrian

3. Bejger Hubert

4. Juszczak Bartosz

5. Drop Hubert

6. Kołtan Kajetan

7. Czermak Mikołaj

8. Misiukajtis Cezary

9. Sankowski Kevin

10.Wojczakowski Kamil

11 .Lis Patryk

12. Spychalski Kamil

13 .Stańczyk Jakub.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content