Nowy sezon sportowy 2011

Przygotowania do startów w nowym sezonie sportowym 2011, zawodnicy SMS rozpoczęli zgrupowaniem kondycyjnym w Brennej. Zgrupowanie należało do bardzo udanych, a to szczególnie ze względu na możliwość realizacji zajęć na nartach biegowych, przez cały okres trwania obozu. Poza treningami znalazł się również czas i na zabawę.

Gospodarze ośrodka tradycyjnie zorganizowali ognisko z pieczeniem kiełbasek, ale również zorganizowali przejazd po Brennej i okolicach furmankami konnymi z pochodniami. Na tradycyjnej już wigilii zawodnicy otrzymali prezenty noworoczne   i wspólnie zasiedli do świątecznej kolacji. Po zgrupowaniu zawodnicy na okres świąteczny powrócili do rodzinnych domów.

Od stycznia zawodnicy szkoły wezmą udział w szeregu zgrupowań kondycyjnych (np. w Szczyrku) oraz w zgrupowaniu klimatycznym w Portugalii. Z pewnością osobom powołanym na zgrupowania kadry będzie łatwiej rozpocząć sezon, ale i pozostali przygotowywać się będą intensywnie do nowych wyzwań i do startów w imprezach rangi mistrzowskiej w kraju i za granicą. Z optymizmem zawodnicy SMS Wałcz podchodzą do nowego sezonu, a należy pamiętać, iż 2011 to rok ubiegania się o kwalifikacje olimpijskie – LONDYN 2012.

Mamy nadzieję, iż duża grupa absolwentów SMS Wałcz, ubiegająca się o udział w tej najważniejszej dla każdego sportowca imprezie, zdobędzie prawo startu i godnie reprezentować będzie barwy naszego kraju i szkoły.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content