X edycja akcji PODAJ ŁAPĘ

Od 10 lat uczniowie działający w Szkolnym Kole Wolontariatu przy ZS Nr 1 w listopadzie organizują akcję zbierania darów dla schronisk dla zwierząt. W tym roku było podobnie. W ciągu 2 tygodni trwania akcji zebraliśmy bardzo dużą ilość , karmy na kwotę ok. 1200 zł. Jak co roku wspomogli nas nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaprzyjaźnione osoby spoza szkoły.
Z internatu SMS dostaliśmy poduszki i koce.
25. 11 grupa 15 wolontariuszy odwiedziła schronisko w Jędrzejewie koło Trzcianki, gdzie przekazaliśmy zebrane dary. Mieliśmy okazję zobaczyć warunki w których żyje 330 psów. Gospodarze schroniska opowiedzieli nam wiele historii pokrzywdzonych psów, które czekających na adopcję.
W drodze powrotnej odwiedziliśmy schronisko dla kotów w Trzciance, gdzie żyje ich 80 . Pamiętajmy o nich, bo one również czekają na ciepły dom.
Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
Akcję koordynowały panie: Joanna Kiedrowska oraz Monika Kulikowska.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content