Giełda Szkół – Odważnie w Przyszłość

Gimnazjaliści mają już niewiele czasu do podjęcia decyzji o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Aby ułatwić im to zadanie zorganizowano 1 marca 2013 coroczną Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasze I LO podczas krótkiej prezentacji przedstawiło  kandydatom ofertę szkoły: trzy klasy licealne o planowanych rozszerzeniach:

– klasa A – język polski, historia

– klasa B – matematyka, fizyka

– kasa C – biologia, chemia

oraz klasę sportową SMS

Wybór klasy w I LO jest równoczesnie także początkiem planowania dalszej drogi kształcenia i programowania swojej kariery zawodowej, co nasi prelegenci przedstawili kandydatom z wałeckich gimnazjów w krótkim sugestywnym przedstawieniu dla tych, którzy chcą IŚĆ ODWAŻNIE W PRZYSZŁOSĆ. Hasło to stało sie mottem naszej prezentacji, a pokazanie możliwości, jakie osiągnąć mogą uczniowie I LO po zdaniu matury i ukończeniu studiów wyższych: czyli zawody: lekarz, inżynier, infomatyk, nowoczesny humanista – to prawdziwy wybór drogi ODWAŻNIE W PRZYSZŁOŚĆ. Punktem kulninacyjnym na zakończenie pokazu naszej oferty było zbudowanie z kartonowych klocków symbolu sukcesu i nauki: podbój kosmosu, bo przeciez my idziemy ODWAŻNIE W PRZYSZŁOŚC.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Skip to content